Kongres Szczyt Zdrowie w ciągu ostatniej dekady na stałe wpisał się w kalendarz najważniejszych wydarzeń poświęconych ochronie zdrowia w Polsce. To platforma otwartego dialogu pomiędzy wszystkimi kluczowymi interesariuszami systemu, umożliwiająca wymianę idei, doświadczeń i rozwiązań, które mogą przyczynić się do optymalizacji i modernizacji sektora zdrowotnego w Polsce.

11. edycja Szczytu Zdrowie odbędzie się 13 czerwca 2023 roku (wtorek) w Centrum Dydaktycznym WUM przy ul. Księcia Trojdena 2a w Warszawie. Grono ekspertów, decydentów i liderów branży zdrowotnej spotka się, by rozmawiać m.in. o zasobach kadrowych w ochronie zdrowia, rozszerzaniu i przyspieszaniu dostępu do diagnostyki, implementacji i finansowaniu najnowocześniejszych terapii, modernizacji infrastruktury medycznej, a także o promowaniu innowacyjności w sektorze ochrony zdrowia. Szczególną uwagę poświęcimy edukacji zdrowotnej pracowników i pracodawców oraz zdrowiu psychicznemu Polaków.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Szczycie Zdrowie – wydarzeniu, podczas którego wspólnie kształtujemy przyszłość polskiego systemu ochrony zdrowia.

Udział w Szczycie Zdrowie jest bezpłatny – po dokonaniu rejestracji.

Miejsce: Centrum Dydaktyczne WUM, ul. Księcia Trojdena 2a, Warszawa, Aula A

Formuła Kongresu: Hybrydowa – wydarzenie zorganizowane zostanie stacjonarnie z transmisją on-line w serwisie informacyjnym medexpress.pl oraz na stronie wydarzenia: szczytzdrowie.pl